Extrakt Světla a pravdy

Translate

neděle 4. června 2017

No já snad nevěřím vlastním očím. Samo CDC mi odepsalo nečekaně rychle, a co hlavně :O


Právě jsem otevřel mail, a vidím odpověď od CDC které jsem nedávno psal dost nekompromisní otázku co se sakra s těmi morgellony děje, v maximální možné slušnosti co to šlo :D no a na odpověď měli mít 3 týdny nebo kolik jsem tam četl, to mě rozesmálo neboť za tři týdny už může taky půl planety být mrtvé když by propukla nějaká epidemie. No stihli to za 3 dny.. a první věty, děkuji že jste...  Děkuji ? To neznám z ČR to se asi spletli, né vlastně to je tá... eee. slušnost myslím se toto chování nazývá. Mno ale tak z posledního místa kde bych slušnost hledal.. A první věty která mě někam směruje, je že mám kontaktovat ministerstvo zdravotnictví ve své zemi :-O a rozpitvají mě a už mě nikdy nikdo neuvidí :D:D no jako vážně ? Co na tom ministerstvu budu dělat ? :D  Tam přece mají plné ruce práce s rozkrádáním peněz a vymýšlením dalších tunelů. No pochopte už je pozdě a dnes už jsem unavený, takže zbytek si nechám raději na zítra ať to se mnou nešlehne, každopádně, voni to fakt myslí vážně a fakt na tom dělaj, potom musí vědět hodně o tom svinstvu, dělají na tom od roku 2008 no jsem unavený. Conejdřív to půjde budu aktualizovat co se děje.. ale určitě nemíním běhat po špitálech a chytit ještě z tama co nemám, navíc já nechci :D nemám rád doktory, popravdě jsem na ně alergický, nemám rád to prostředí to chování ty papíry, ty lidi, to všechno prostě jaaaj :D no ale nebudu blbý pokud pudu do toho pokud uvidím že to má smysl a nedělaj ze mě hňupa, nebo prostě chci vidět kdo a jak na tom, teda na tom na mě :D prej na tom :D už se vidím že jak tam přídu vude chvíli na mě pak  bude na tom :D.. No ale zajímavé, a já čekal 50/50% že to nebude pravda, mno asi bude a hlavně nechtějte žádný skeptiku mi vlézt do cesty, a každý chytrolíne a každý dementní pochybovači, pravda se ukázala tak zalezte zpět pod kámen.. samozřejmě další informace budou doloženy i důkazy. Bludy parasitos, kde má sídlo wikipedie, dají se zažalovat za pomluvu ? Asi to udělám. Neboť lžou a pomlouvají a veřejně poškodili mou pověst, díky tomu nemůžu dělat vrcholového manažera v it firmě a ušlý zisk je nevyčíslitelný :D:D  každého kdo je zamořen tím vláknitým svinstvem neboť stále má na stránkách wikipedie, lži, pomluvy a nepravdy. I přes prokazatelná fakta. 

wikipedie lže, desinformuje a klame, wikipedie není důvěryhodný zdroj informací zcela vědomě lže již min. 6 rokem. Pokud někdo bere zdroj wikipedie za pravdivý, tak by tohle měl vědět. wikipedie vydává lživé INFORMACE. DOUFÁM WIKIPEDIE, ŽE MĚ ZAŽALUJEŠ ZA POMLUVU !! NEMUSÍŠ ANI SLOŽITĚ DOHLEDÁVAT MÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ STAČÍ DÁT VĚDĚT. A JÍT PAK ROVNOU K SOUDU.. BUDU SE TĚŠIT, WIKIPEDIE LŽE. 

Muhehe, tak to je teda gól, no to bude na pochopení asi tvrdý ořech.. Jako prozatím to vypadá, že celé CDC je jeden velký nesmysl.. 
Aha tak po náročném luštění dané studie jsem došel k závěru že je to sice studie CDC ale popsal bych to asi jako pohádku u princezně koloběžce. 

Neboť celá studie se tváří seriozně, zkoumá, hledá testuje dokonce i nečekaně nachází. Př :Většina materiálů shromážděných z kůže účastníků byly složeny z celulózy, pravděpodobně z bavlny původu. Tedy potom nevím jaké testy prováděly, že mají takový závěr, kde říkají "pravděpodobně" to je jako myslet, a to všichni ví co myslet znamená vědět..:D Potom studie též nalezla tyto vlákna v lézích i pod neporušenou kůží.. kde v zápětí kde to pokračuje až k poslední větě že pravděpodobně z bludu parasitos.. Takže ta studie asi studovala bludy. Potom už mi vůbec není jasné proč mě posílají na ministerstvo zdravotnictví. :D Mno zajímavější a přínosnější jsou ty komentáře okolo té studie přímo na stránkách té studie. Suma sumárum, CDC provedlo tah hodný šachového velmistra, ovšem na americké půdě, mě šachy nebaví protože jsou o ničem :D tzn. že mě jen tak neochčijou šachy prostě nehraji já se ptám na otázky příště si můžeme zahrát ale teď chci odpověď takže jsem jim napsal toto :
 Please. Your answers will not be answered at all. Link to the study you sent me. They talk about the blunders. At the same time, inexplicable dermopathy. Do I have delus. or dermop,? When I go to the doctor. So will he believe I have delus., or will he treat me to dermop.? Do you think is cotton? Under intact skin? How did the threads get under the intact skin? Does it not seem to me that people normally grow the fibers under the skin or do I?, " the materials collected from the skin  of cellulose, probably of cotton origin."Probably from cotton? Probably ? Did you do the tests or not? Do not you know what the fibers were composed of?
Fiber cellulose are explained how? These are the elusive threads? Or where did they get from?Can you please answer me clearly whether the conclusion of the study says we are crazy about delusions? Or that we are not, and therefore we deserve adequate medical treatment, I think of it with a dermatologist and other specialists?The last.. sentence is by email:Links to nonfed. org. are provided as...Further, at the end of the study: DISCLAIMER: The findings CDC and Prev. K Per or the A Forc In of Path...So I understand that what you sent me, so you say you do not answer for it. So what did you answer me does not mean? Because it's in that sentence? Or do I misunderstand the translation?So what is your opinion? Briefly and clearly, please.1. Are they a delusion? Is it only in our heads? Is it unreal?2. Have you been unable to identify the origin of cellulose fibers under your intact skin?3. The sentence from the mail is therefore a waiver of responsibility?(Try answering YES / NO please)
4. The conclusion of the study is the report of the authors ... what is your opinion.
Finally, I wish you. If anything is wrong on your part. If for some reason you are not telling the truth and you are mistaken. Let God be gracious to you. 
I wish a nice day, I appreciate the quick answers, and thank you for your attention.
Studie princezny koloběžky je tady :Našli jsme nenašli vlákna nevlákna pod bludnou kůží :D

Jo a jejich přísným výběrem do testované skupiny bych také neprošel, neboť jakmile u někoho našli drogy ve vlasech, tak automaticky pomatený narkoman co má halucinace jako každodenní realitu.. Stejné halucinace s příznaky morgellonu. Své stanovisko, že drogy ano můžou hrát roli, můžou být příčinou a dokonce netvrdím že nejsou lidé kteří trpí čistě a pouze bludy, je to v každém filmu o drogách, viz. český dokumentární film Piko, tam to je přesně ukázané jak tam ta fetka se pitvá.. a ještě prohodí typický feťácky odsek, prosímtě dej mi pokoj já vím co dělám. Toto je na první pohled od mého případu nerozeznatelné. V detailním pohledu na tu fetku a při prozkoumání té díry co do sebe udělala, nenajdete nic jak ktev kůži a maso, kdežto já už jsem shromáždil z těch děr které prostě jsem musel dělat, protože poté bylo hojení rychlé, když bych to tak nechal, tak by boláky rostly do velikosti kovové 50kč bolestivé jako prase a jak by to pokračovalo dál si moc nedovedu představit, protože mezi tím růstem toho jednoho, by  začly vznikat další.. a to bych se brzo dostal do stavu že bych měl hubu samý zanícený vřed a stejně bych pak skončil s horečkou na pohotovosti a tam by mi to řízli a vyčistili, jo asi by to bylo šetrnější ošetření, ale né rychlejší nebo méně náročné, ze strany strsu jelikož lítat po doktorech je pro mě peklo. Větší než si vydržet trochu bolesti a hlavně, kdybych lítal po doktorech nikdy bych neporozumněl svému tělu ani morgellonům. Takže tak mno, naštěstí ale já se po zemi neplazím, CDC ani naše zdravotnictví rozhodně neprosím a jejich pomoc nepotřebuji, chtěl jsem pouze zkusit zdali lze využít pomoci a spolupracovat na férovém vyřešení tohoto problému. Přesvědčovat někoho o tom že jsem v pořádku, a že musí na tuto věc nahlížet s několika úhlů protože jestliže se vyšetřuje třeba jen kůže na pouze konkrétní testy.. Tak to je špatně, tady se musí udělat všeobecné testy, a hlavně zjistit kde z čeho a proč se ty vlákna tvoří.. Co k tomu vedlo, a nesnažit se selektovat všechny co jen trochu nezapadají do studie, nebo morgellony u lidí kteří projdou tím přísným sítem, tak u těch ve studiích naznačili že asi to bude projev jejich současného chronického onemocnění ( cukrovka, atd.). Potom i samotný závěr, že přesný mechanismus, tvorby těchto vláken se nepodařilo objasnit.. Sakra tak co to jsou za vlákna ? Z trička ? Tak co potom potřebujete prokazovat, jsme magoři co si otevřenou ránu nejdřív udělají z toho že nám hrabe, a poté si do rány narvou starý hadr na podlahu.. a blbci se diví že mají hubu rapatou.. :D no jo jsem to ale blbec :D my všichni teda :D neboť tím trpí nejvíc zdravotní personál od doktorů po sestry a další, potom jsou to i právníci, doktoři, vědci, a tyhle všechny si myslím CDC nechutně odbylo, urazilo a jak stojí v textu, pravda se ukáže a potom Bůh je chraň i mě. :D

Tady je překlad původní odpovědi o které píšu na začátku :

RE: CDC-INFO: Poptávka [ref: _00DU0YCBU._500t05e8QI: ref]

Děkujeme, že jste se obrátili na CDC-INFO. CDC-INFO reaguje na dotazy jménem amerického střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). V reakci na vaši žádost, CDC doporučuje, abyste se obrátili na Ministerstvo zdravotnictví ve vaší zemi. 

Zatímco CDC se podílet na studii zabývající se morgellony (také známý jako nevysvětlené dermopatie) v roce 2008, CDC již řeší toto téma. 
Chcete-li se dozvědět více o této studie z roku 2008, můžete zobrazit archivované CDC tiskovou zprávu o tom zde: https://www.cdc.gov/media/pressrel/2008/r080116.htm . 

Chcete-li se dozvědět více o zjištění z této studie, můžete navštívit tuto externí stránky: http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0029908 . 

Pro diagnostiku a léčení zdravotního problému naleznete na poskytovatele zdravotní péče. Následující webové stránky odkazy na on-line lékař lokátor http://www.cdc.gov/parasites/references_resources/find_doc.html 

CDC nemá žádné další informace o tomto tématu v tomto okamžiku. 

Odkazy na nonfederal organizacím jsou poskytovány jako služba. Odkazy nejsou schválení těchto organizací nebo jejich programů CDC nebo federální vlády. CDC není odpovědná za obsah webových stránek organizace nalezených na těchto odkazech. 

Děkujeme, že jste se obrátili na CDC-INFO. Pro více informací volejte 1-800-CDC-INFO (800-232-4636), návštěva www.cdc.gov a klikněte na ?? Kontaktní CDC-INFO, ?? nebo jít do www.cdc.gov/info . Tento e-mail byl poslán z nemonitorované schránky a CDC-INFO nebude reagovat na odpovědi zaslané do této schránky. Máte-li dotazy nebo připomínky, zašlete je prostřednictvím online formuláře na www.cdc.gov/info . 

CDC-INFO je služba z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Agentura pro toxické látky a registr nemoci (ATSDR). Tato služba je poskytována prostřednictvím Verizon a jeho subdodavatelů v rámci smlouvy o Networx Universal na CDC a ATSDR. 

Všimněte si tučného textu, jak by jste to pochopili, já to chápu tak že mi sice poslali odkazy na studie a další informace, ale neschvalují je, nejsou odpovědni a zkrátka, to sem se moch zeptat ožraly u putiky a vyšlo by to na stejné, tedy že jejich odkazy jsou bezvýznamné nehlásí se k nim a nestojí za nima. Já ale chci vědět konkrétní odpovědi na konkrétní otázky, neprosím se o pomoc, prosím se pouze o odpověď až poté já zhodnotím jestli tuto pomoc přijmu. Ale prosit se nikoho nebudu a už vůbec né toho nejhoršího... Spíše to byl takový pokus. Uvidíme co odpoví na tu další otázku.. No každopádně zabalili hovno do polevy a posypali kokosem, a já se do toho lákavého zákusku málem pustil :D 

Follow by Email

Google+ Badge