Extrakt Světla a pravdy

Translate

sobota 15. července 2017

BORAX neuvěřitelný účinek, oprava DNA? Bylo by to úžasné.


Tak opět, musím poreferovat, další aktuální informace o Boraxu. Nepřestává mě totiž udivovat, protože mě doslova a do písmene nekompromisně opravuje. Dneska jsem si všiml, že zjištění v době morgellonu, kdy mi na celém těle vyrůstalo nepřirozeně moc chloupků, nebyli to vlasy, ani chlupy, byly to, jak jsem se později dočetl "pseudovlasy" tedy vlákna morgellonu, která se maskovala jako chlupy, vousy i vlasy a měl jsem pocit jakoby to začínalo být součástí mě, prostě narušovalo to mé pevně dané jak to říct no prostě to že mi rostou vlasy jaké rostou, nehty, že se vyvíjím tak jak mám, no to jsou geny né tohle ? Prostě jo chápu to správně, jen ti tupí vědci to studují strašně složitě, vše to lze chápat selským rozumem a velmi snadno, navíc když to studujete sami na sobě, tak tomu porozumíte i kdyby jste nechtěli.. 

Na rukách mám chlupy od mala, ovšem pouze předloktí, v průběhu propuknutí morgellonu jsem s hrůzou zjistil, že i zbytek ruky mi celkem hustě zarostl jemnými chlupy, ale celkem dlouhými, říkal jsem si no fajn, už se začínám měnit :D za chvíli se zakuklím... a vyleze ze mě nějaká zrůda ... nepodařená :D.. 

No dále jsem si všiml, pod pupkem mám malinké znaménko nebo bradavičku, ze které vyrůstá chlup, nic neobvyklého, ovšem po propuknutí morgellonu, z toho vyrůstaly chlupy 2 druhý byl jak kopie, mírně slabší, menší, tenčí, zkrátka kopie.. Nedokonalá :) No pak taky téměř u každého vousu se tohle dělo. 

Mno a dnes s milým překvapením zjišťuji že z rukou už to navíc, říkal jsem tomu "srst" :D tak už z většiny zmizelo, je to pryč, já věděl že se mi to nezdá. Že ty chlupy jsem na ruce nikdy neměl, no a už taky zase nemám, hned se podívám na břicho, a nemůžu tomu uvěřit, z toho znaménka už zase vyrůstá pouze jeden chlup. Kde je ten druhý nevím, doufám že v pekle !
 Ale to pořád není vše, to je jen pro představu.

 Co mě doslova dělá radost, je všechno co se děje uvnitř mě. Měl jsem podezření, a nejen já, že morgellony přepisují kód DNA a poškozují ho. Vysvětloval jsem si to právě těmi trvalými změnami jako třeba ty chlupy, ale i ta struktura kůže byla jiná, divná, nezdravá. Zkrátka cítil jsem na sobě trvalé změny, které jsem se ani nepokoušel nějak řešit, smířil jsem se s tím. Spadaly do těch změn i problémy se spánkem, biorytmus, i jakoby zrálost mysli a vůbec její funkčnost, to je sto a jedno.  

Prostě nemůžu si pomoct, ale cítím, že mě to neléčí, ale doslova opravuje, nemoc beru jako důsledek poruchy.

No a na závěr sdělím co si myslím : Tak hlavně to že všichni kdo se zasloužili za to že Borax byl démonizován a je považován za nebezpečný jed, právě údajně poškozující geny. Tohle považuji za odporný trestuhodný podvod ! Jediné co podle mě zjistili a co je vyděsilo bylo právě zjištění toho co borax v těle dovede, uvědomili si že by měli po kšeftech tak sprostě podvedli a lhali celému světu. Důsledky toho si určitě každý domyslí, je to stručně NEMOC a vše okolo ní.. pokud vám někdo umřel na nějakou nemoc, poděkujte těm co zajistili zařazení boraxu mezi nebezpečné látky. Není nebezpečný, nevěřím tomu ani trochu, ještě jsem neviděl látku která by byla všeobecně prospěšná úplně v každém směru, a přitom by byla tak nebezpečná zrovna na geny. BLBOST jsou to sprosté lži, borax užívám téměř každý den a čím dál víc. NIC NEGATIVNÍHO NEPOCIŤUJI právě naopak viz výše.


A co o Boraxu říká naše prolhaná zaprodaná Wikipedie ? 
*O boraxu přímo toho uvádí uboze málo, téměř nic, no ono taky jako o pouhé chemikálii jak si máme myslet, toho více napsat nemohou. Tedy o léčbě není uvedeno ani slovo.
* Až u chemického prvku Bor, je zmínka o zdravotních účincích ale opět velmi velmi stručná a selektována pouze úzkým směrem použití.

Biologický význam[editovat | editovat zdroj]

V rostlinách je bor mikrobiogenním prvkem. Jako ostatní minerály je přijímán z vody v půdě, ale jako jediný nikoli ve formě iontů, ale jako elektroneutrální kyselina boritá (H3BO3). Bor se váže na cis-hydroxylové (diolové) skupiny pektinu rhamnogalakturonanu II, což je polysacharid důležitý pro stavbu buněčné stěny rostlin. Pravděpodobně ovlivňuje vlastnosti buněčné stěny a především její pružnost a s tím související schopnost růst. To je důležité i u rychle rostoucí pylové láčky nebo u kořenových špiček a právě u nich se nedostatek boru u rostlin projevuje nejdříve.
Pylové láčky nejsou bez boru schopné normálního růstu.Živočichové zpravidla nedostatkem boru netrpí, ale i u nich hraje důležitou roli v řadě fyziologických procesů. Při krmení kuřat či krys potravou bez boru dochází k poruchám ve vývoji kostí, metabolismu minerálních látek, vývoji mozku, funkci imunitního systému či uvolňování inzulinu. Nejsilnější účinky nedostatku boru se projevují při současném nedostatku vápníku či hořčíku.


*Tak to vidíte sami, hlavně ta červená podtržená věta, ta nemá chybu ! Tak opět dopředu vědí že živočichové nedostatkem netrpí, ale hraje u nás důležitou roli... To je síla :D .. Zajímalo kdy kde a komu naposled bylo měřeno zda-li netrpí nedostatkem boru ? Vsadím boty na to že je to hodně dozadu jestli vůbec kdy. Ale musely přiznat že hraje důležitou roli.. ale ujišťují nás že ho lidé užívají dost z jídla.. mno já třeba ne, já tím nedostatkem trpěl celý život, a byl to zásadní prvek který mi chyběl a mělo to vliv na vše. Takže za tyhle lži by měli být všichni kdo se na tom podílejí hnáni k zodpovědnosti. Taky jsem nikdy nikde nenašel nějaký výzkum jídla obyčejných lidí z obyčejného supermarketu, chtěl bych vědět co obsahuje ovoce a zelenina, obzvlášť ta z druhé strany planety dovezená, co ten na oko krásný materiál ovšem bez chuti a zdravotně nebezpečný při požití. Tak kolik a co obsahuje. 

**Třeba nedávno jsem si dal jednu meruňku vypadala krásně, velká, barevná, měkká ... Ale jelikož se ke mě donesla informace o mám přehled o zhruba o úrodě meruněk, a vím tedy že to letos je mizerné, malé a málo.. Tak mi bylo jasné, co čekat. Ale i tak mě ta chuť překvapila, NIC normálně jako bych žral tmel bez chuti, ani sladké, ani chuť meruňky, ale na pohled dokonalá. Na to říkám pouze to žerte si to kdo chcete, já se s chutí zakousnu do té malé České škaredé :D stejně tak jako si dám poklepané, nebo od ptáků poďobané jablko nebo dokonce i červivému jablku dám přednost a řekl bych že raději než ty geneticky upravené pesticidy otrávené hmoty imitující plodiny. Raději se přímo do toho červa živého zakousnu než znova něco vypotit. Co vypadá jak zlomek součástky z vesmírné stanice :D.. Ne už si prostě dávám pozor co strkám do huby, jenže je to obtížné, pořád se hlídat, všecko kontrolovat, všude být za debila, naštěstí v realitě jsem já a blíž k debilovi má ten co si o mě ,myslí že jsem debil kvůli opatrnosti, takže to co si tito lidé o mě myslí, chápu, beru s rezervou a je mi jich líto :D. Čím dál obtížnější je si jídlem neublížit. Všude okolo nám doslova vnucují kilogramy cukru, glukozo fruktozových lepidel, a prakticky pouze a jen zdraví poškozující jídlo. A farmaceutický byznys jen kvete.. Kdy tohle konečně zastavíme ?! 
No a co chci tímto článkem říct je samozřejmě VYZKOUŠEJTE TO ! Pokud dodržíte přesně tyto pokyny :
 1 lžička tetraboritanu sodného rozpuštěna v 1l čisté vody, a tohoto výsledného roztoku max. 1 lžíci denně do sklenky s vodou vypít s jídlem.

 tak GARANTUJI A PŘEBÍRÁM VEŠKEROU ZODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNÉ NÁSLEDKY ! 
Nejsem sice doktor, ale to mi v pomoci vám nikdy nebude bránit, a je mi úplně jedno co mohu nebo nemohu co mi zákon dovoluje a co ne, vím jedno, nikdo mi tady nebude bránit v pomoci a sdělování pravdy. Nikdo mě nemůže nutit se dívat na následky těch všemožných zákazů, dále nemíním sdělovat ze strategických i bezpečnostních důvodů další mé postoje. I přesto né kvůli zákona, ale kvůli svědomí musím říct toto, za to co jsem napsal ručím, vím že vám to nemůže ublížit, teda úplně jistý si nejsem ničím, ale zde jsem natolik že za to prostě ručím a tečka, neručím ale za žádnou vaší blbost, nebo jakkoli nelogickou činnost, nemůžu ručit za to když to pochopíte tak že si z 5ti lžiček uvaříte kávu nalačno.. no bohužel i to je možné... Věřím tomu že tohle může pomoct hodně moc lidem, mnozí totiž ani netuší že jsou už v maléru až po uši.. 

Vím co dělám nenechám si nikým gumovat a ničit zdravý rozum, vím co je dobré a co špatné, vím co dělám, a vím co děláte VY šmíráci co si to teď se znepokojením čtete, a hlavně pro koho děláte, což vy o tom nemáte ani ponětí, a pokud ano, o to hůř pro vás. ( poslední sdělení není pro čtenáře, ale pro šmíráky, oni vědí dobře pro koho..., vy se tím nemusíte zaobírat ) 

Follow by Email

Google+ Badge