Extrakt Světla a pravdy

Translate

úterý 26. května 2015

MMS cena Kvalita, Ať jste v obraze

MMS - Cena - Kvalita - Rozdíly a jak se v tom vyznat


Už dlouhou dobu skeptici rádi používají cenu MMS jako argument k zpochybnění. Cena MMS přípravků pod 500kč nejde. Nechtěl jsem zveřejňovat jak to celé funguje, protože já jsem zastáncem názoru že kdo má peníze ať platí, kdo jich nazbyt nemá tak ho vysoká cena donutí hledat a pochopit jak to je. Jelikož se ale začíná množit podezření lidí, že MMS je jen předražená nebezpečná chemikálie, tak jsem se rozhodl vysvětlit jak to je. 

Předně.. MMS budeme se bavit o chloritanu sodném, ten se u nás dá sehnat v 25% koncentraci v obchodě s chemikáliemi. Tedy ve formě tekutiny a pod jménem né MMS ale chloritan sodný. Tudíž argumenty o předraženosti a byznyse jsou zcela mylné. Pokud si chloritan sodný s kyselinou citronovou, koupíte např. v obchodě Fichema ( zde kupuji stále ) tak za to dáte zlomek ceny jakou uvádí Oficialní stránky prodávající MMS jako lék. 

Musím zde ale podotknout na to že Jim Humble není podvodník a nesnaží se z lidí tahat prachy. Jen to do čeho se pustil je hodně velké. K tomu aby se mohl postavit farmaceutickému průmyslu potřebuje pokud si dobře pamatuji 15 000 000$ . Jde mu o to aby dostal před soud celý tento průmysl. Který je mimochodem nejvýnosnějším průmyslem na světě, točí se v něm celkově 300 000 000 000 000 000 000 000 zisky a opravdu jsem se nespletl.. tolik se ročně vydělá na nemocech. Já sám jsem poslal Jimu Humblovi peníze, kolik jsem si mohl dovolit jelikož to považuji jako morální povinnost, tento člověk mi navrátil chuť do života a život mi i zachránil a to né jednou. Správně bych mu měl posílat všechno co mám.. Jelikož toho ale moc nemám tak jsem poslal aspoň něco. Pokud má někdo 20 000,- měsíčně, nemá nouzi o peníze tak ať se ani neopovažuje obcházet Jima Humbla a kupovat to zvlášť ! Pochopte jednu věc. Já si velmi pečlivě prověřuji co si kde kupuji komu ty peníze jdou a jak je s něma naloženo. Jim Humble je svého času jediná osoba které s klidným vědomím posílám peníze. Jsem si téměř jistý tím že tyto peníze tento člověk neprošustruje, a když nepůjdou přímo na boj proti farmafii tak prostě budou využity pro šlechetné účely. Ať už k propagaci jeho produktů. Nebo koupi zdrav. materialu jako tobolky, obvazy,obálky atd.  Samozřejmě je mi jasné že asi málo kdo z vás si bude kupovat něco 10x dražší.. Nemůžete se na to ale dívat běžným způsobem. Protože Jim není klasický prodejce snažící se nahrabat a dělat byznys. Je to ten největší člověk na planetě. Zcela z vlastní vůle vydává energii. Riskuje život. A udělal něco co ještě nikdo před ním.. Realně uštědřil ránu Farmafii a ještě dostal svůj objev do celého světa což mě zachránilo a nejen mě, život.

Takže nebojte se že by šlo o byznys, to vůbec ne, ikdyby to bylo 100x předražené tak vždy jdou peníze na správnou věc. Né pro osobní prospěch. 

Kvalita této chemikálie je vždy stejná, jakmile narazíte na prodejce tvrdícího že jeho produkt je ten nejkvalitnější jděte od něj dál jelikož vám lže, sprostě za účelem prodat ! Vždy se držte upřímného jednání a především PRAVDY.

Follow by Email

Google+ Badge