Extrakt Světla a pravdy

Translate

sobota 19. března 2016

Islamistické výtržnictví a napadání lidí můj pohled a řešení DŮLEŽITÉ !!

Tak to dostihlo i mě, ač jsem se nechtěl vůbec nijak angažovat do celého toho muslimského migračního šílenství. Jednak z důvodu extrémního množství idiotů, rasistů a jinak slaboduchých jedinců a taky hlavně kvůli nedostatku informací o muslimské kultuře, prostředí, chování atd. Prostě vím o tom moc málo, jen tak zlehka jsem do toho nahlídl zjistil si co je zač ten korán, a proč je tak zneužíván dočetl jsem se že násilné údaje z koránu se musí brát s kontextem té doby kdy bylo proti muslimům útočeno a byli vytlačování. Pak jsem viděl pár videí těch chudáků prchajících pryč a nesmírně je mi jich líto, ovšem stále příliš nechápu ani nevěřím že ty lidi co jsem viděl na tom videu, že by někomu mohli ublížit, prostě to byly vyjukané rodiny s děckama co se chtějí zachránit. Ale velice mě mate ten fakt, který můžete vidět na xxxx videích na youtube, kde celé davy lidí bezdůvodně napadají kolemjdoucí domácí občany. Toto prostě nechápu, neumím si vysvětlit proč to dělají, ale došlo mi ihned že pokud budou přicházet k nám, budou nejspíš dělat to samé. 

Není to už moc prdel, protože se to opravdu děje není to žádná fikce a je nezbytně nutné to urychleně řešit. Jako první co je třeba udělat je pochopit jak to řešit.. Skrze tu vládnoucí organizovanou skupinu zločinců to prostě nelze, 30 let skoro, nás tu okrádali nehorázně sprostým a veřejným způsobem. Vždy vládli s cílem nahrabat sobě, bezohledu na nás... Je třeba pochopit že bez odporu a fyzické síly to nejspíš nepůjde.. Zkrátka mafian se svého byznysu jen tak nevzdá proto je nutné s tím počítat. Větší problém ale je v jejich ochraně policií, která prostě není tak informovaná a co si budeme nalhávat, mudrci tam taky nejsou a pokud tak velmi málo. Proto pokud nechceme dopustit to co se děje, ve Švýcarsku, Francii atd... musíme zajistit zastavení přílivu uprchlíku a to zcela nekompromisně. Postavit na příjezdových cestách provizorní a odstrašující hlídací věže, a jasně dát najevo že každý kdo se nelegálně pokusí vstoupit do naší země bude zastaven střelbou. Mno a je to.. těžko říct jak by se to vyvíjelo dále, ale stejně toto nejspíš nebude možné neboť příliš nadějí v odvahu lidí nevkládám, tudíž je nutné počítat s druhou možností. 

Druhá možnost je trošku dále, a sice v bodě, kdy už tady bude takový počet utečenců že začnou dělat problémy. Nevím jak vás ale mě samotná myšlenka na to že někdo koho jsem zachránil a pomohl mu, bude dělat jakoukoli škodu či se nechovat slušně, mě doslova vytáčí. V takovém případě jsem pro okamžité vyhození z našeho státu a nebo okamžitě do kriminálu či ke zdi .. Ale o to tolik nejde, jde o naše, vaše bezpečí ! Proto musíme počítat s tím, že budeme muset čelit fyzickému násilí a zátěži. Proto je nezbytně nutné, dostat se do kondice, alespoň trochu, já osobně už to dělám delší dobu né kvůli islamismu ale zdraví a celkově. Další nutností je promyslet si a naplánovat osobní řešení a zkrátka připravit se conejvíc můžeme. Nejdůležitější ale je nebát se a nemít strach ! My jsme v ČR doma, my si ji ubráníme. Absolutně nesmíme tolerovat jakékoli násilí které spatříme, je jedno jestli se nás to týká nebo ne, pokud uvidíte jak něco černého na někoho útočí. Okamžitě dotyčnému bez váhání pomoci, klidně likvidací nebo zmrzačením dotyčného útočníka. Bez ohledu na zákon. Na toto má každý občan plné právo a pokud chceme zachránit náš stát, musíme o něj bojovat.  Já osobně pokud uvidím jak někde kdokoli je bit nějakým tímhle islámským či jiným přilezlým individuem bez váhání takového agresora zlikviduji, buď nožem nebo čímkoli co bude po ruce. Určitě se nato nebudu dívat, a určitě se já se svou váhou nebudu snažit s někým prát a už vůbec nebudu čekat na příjezd policie. Tady jde o naši bezpečnost a naše životy.  Jak říkám my nebudeme dělat nic špatného, pouze to co je nutné na obranu. Já proti muslimům nic nemám, jejich kultura a celkově slušní muslimové jsou velmi hodní, mírumilovní lidé, kteří se s většinou čechů nedají srovnat. Rozhodně je mi ale bezpečnost v našem státě, a česká kultura milejší. Je třeba tvrdě reagovat na jakoukoli agresi a vyskakování. Tito agresoři jsou jak vzteklá zvířata, nemá smysl jim cokoli vysvětlovat. Klidně vás ukopou znásilní nebo okradou a toto prostě nelze v žádném případě tolerovat a jsem velice zvědavý na přístup policie.. Jestli se bude chovat tak jako ve Francii tak to bude nepředstavitelná situace. Neboť my nejsme měkoty jako Francouzi, my si nenecháme líbit to co se bude dít. Rasistická nálada a celkově rasimus u nás to dokazuje, konečně bude ku prospěchu. 

Takže to co musíme udělat je kontaktovat úřady a ptát se, na budoucí řešení a na řešení potencionálních rizik. Sdělit policii, jak se zachováme a zeptat se policie na její řešení v případě sebeobrany občana.. Zkrátka jestli budou s náma, nebo neutrální nebo proti nám... Policie musí pochopit že proti bránicím se občanům nesmí nijak zasahovat, tedy ať jde s náma nebo z cesty. Dále už teď se vyzbrojujte, vím že není příliš lehké sehnat zde načerno zbraň a taky né každý si ji může dovolit. Alternativou je proto, nějaká ruční zbraň ať je to velký nůž, něco na řetězu, tyč, ale i prak kuše nebo i blbé kamení natahat domů pokud bydlíte v paneláku tak trefit někoho z výšky udělá taky svou práci. 

Takže pokud si to čteš, tak už teď něco udělej můžeš si vybrat, můžeš vymyslet své řešení nebo svou část pomoci, je to na tobě, není to nic složitého, napsat email, nebo sdílet tento text, nebo cokoli tě napadne důležité je aby hlavně něco.. hlavně si neříkej aaaale to nemá cenu... to je tragédie dnešní doby. ŘÍKAJÍ SI TO VŠICHNI A TAK NIKDY NIKDO NIC NEUDĚLÁ. Dále je nutné se psychologicky připravit na velmi těžkou zátěž je nutné si uvědomit že budete čelit něčemu s čím jste se vživotě nesetkali, počítat s tím že uvidíte krev, mrtvé a jiné hrůzy. Je taky nutné zbavit se strachu a prostě připravit se na to že to může dopadnout jakkoli, počítat se smrti a zbavit se strachu z ní.. Je třeba se smířit, ale né vzdát, je nutné přijmout jakoukoli možnost tu dobrou a počítat i s tou špatnou. Ale hlavně šířit to dále, zkrátka připravovat půdu pro budoucí dění. Takže nezapomeň napsat a přeji mnoho zdaru a odvahy do budoucna. Tato země je naše a je načase něco pro ní udělat. 

NEEXISTUJE NIC NEUDĚLAT, NEEXISTUJE PŘIHLÍŽET A ČEKAT NA TO... PROSTĚ NEPŘIPADÁ V ÚVAHU, MUSÍME BOJOVAT ZA KAŽDOU CENU ZABRÁNIT NEJHORŠÍMU. UŽ NENÍ ČAS NA STRACH. JE TO OTÁZKA KAŽDÉHO Z NÁS. NELZE SI ŘÍCI AAALE O JEDNOHO MÉNĚ... NEBO JÁ NIC NEZMŮŽU. TÍMTO ZRADÍŠ SVOU VLAST, SVOU ČEST, SEBE SAMA, TÍM NEJSI NIC VÍC NEŽ TI CO TOHLE ZPŮSOBILI I TĚMI ANI VÍC NEŽ TY ZVÍŘATA CO K NÁM MÍŘÍ.  

*Ještě bych zapoměl na další důležitou věc. Tu, že je absolutně nutné neútočit proti normálním muslimům, nevyvolávat potyčky a neútočit na ně pokud to není nutné. Není absolutně vhodné proti slušným muslimům útočit oni za to nemohou, a pokud nikomu nic nedělají proto útokem proti nim by bylo jako útočit na kdejakého čecha. Jsou to slušní lidé a taky každý z  nic je pomoc navíc neboť ti muslimové budou na naší straně, teda pokud se nás nebudou bát. Pochopte je jedno odkud člověk je nebo jakou má barvu, jde o to jaký to je člověk.

Follow by Email

Google+ Badge