Extrakt Světla a pravdy

Translate

sobota 9. dubna 2016

Po necelých 10ti letech se mě pokusila "zabít" chřipka

Chřipka.

... Pro většinu lidí na planetě pravidelná každoroční záležitost. Pro mě ale už dlouho neznámá věc. Od doby co jsem objevil MMS jsem neměl žádné nachlazení, chřipku, angínu a pod. pomalu jsem začínal pochybovat o tom že to kdy dostanu.

Začlo to u otce.. Chytl cosik, no jelikož už má roky tak vypadal hrozně, ale je to tuhý kořínek. Takže po pár dní trápení už byl natolik zmordovaný že si nechal poradit. Tak jsem mu řekl, posyp si cibuli cukrem, a ber velké dávky vit. C. Trvalo mu to celý jeden den a já už na něj musel nasraně, ať mi dá pokoj že jsem mu řekl cybuli posypat cukrem, neudělal na C taky sere tak, že víc udělat nemohu a tak rýpavě jsem mu řekl, jo pokud chceš rychle se uzdravit tak MMS... Což ho trochu rozčílilo jelikož nevím kde se to v něm bere ale averzi vůči MMS má teda řádnou.. Už mi začlo lézt na nervy jak furt chrchle. Ovšem já začínal taky něco tušit..

Další den, sem pocítil tu skoro zapomenutou nepříjemnost v podobě nájezdu chřipkového stavu. Začínalo mě škrábat v krku, taky discomfort v hubě, a tak mě to ujišťovalo v mém tušení, k večeru už jsem si byl téměř jistý, jelikož jsem se podíval na své mandle které vypadaly jako při angínách z dětství říkám ajaj... Vzhledem k tomu že jsem nebyl celé roky nemocný, jsem byl čím dál víc znepokojen jak se s nemocí imunita popere po tak dlouhé "dovolené".

Další den už to bylo všecko jasné, mandle jak vlašské ořechy, otupělost, plný nos uši a záchvaty suchého kašle.. I když bych v tu chvíli nejradši nějakou tu pilulku po které bych byl fit, tak jsem se naopak přiměl k MMS. Nakapal jsem tedy 3 kapky, a šel spát. Čekal jsem že když se neprobudím zdravý tak mi bude podstatně lépe, zkrátka že MMS té chřipce ukáže..

Probudil jsem se po pár hodinách, a zlepšení se nedostavilo, ale ani zhoršení. Dal jsem si hned další 3 kapky a snažil se vycítit co to v těle dělá.. A tak nějak čím dál méně jsem si myslel že by to na chřipku mohlo nějak zásadně pomoct, došel jsem k přesvědčení, že jakmile vás napadne virus chřipky.. Moc toho nezmůžete a průběhem nemoci si nejspíš vždy musíme projít. Zkrátka pokud MMS nějak pomohlo, tak v tom že zkrátilo průběh chřipky. Poptal jsem se jak dlouho trvá chřipka, že prý 10 dní i více... až se mi zle udělalo při té představě že by to peklo mělo trvat snad i o hodinu déle.. Celkově jsem vypil 12 kapek. Taky jsem něco vdechnul..

K večeru už mi bylo fakt na zdechnutí.. Suchý kašel, nechuť k jídlu, přechrapanost zároveň s nemožností usnout na déle jak hodinu a půl, to vše se mi postaralo o fakt delikátní večer. Sotva sem chodil už jsem měl určitě horečku neboť jsem byl červený jak rajče a teplotu jsem cítěl i já svou rukou nebezpečně velkou.. Už sem začínal koutkem mysli uvažovat jestli by nebylo pro jistotu lepší za tím doktorem přeci jen zajít.. No naštěstí se probral zdravý rozum který jasně řekl. VZPAMATUJ SE CO BYS TAM DĚLAL A JAK BY TI POMOHL ?! Nešel jsem k doktorovi, šel jsem si uvařit česnečku a posypat si tu cibuli cukrem. Byl jsem znepokojen tím že MMS nezabralo tak jak jsem čekal. Hodně jsem přemýšlel a ono ten virus chřipky, ač tomu vůbec nerozumím, tak mohu říct že to je pěkně agresivní a odolná svině.

Další den, jsem se probudil, šílený hukot v hlavě, hned kašel ( suchý ) ucpaný nos, a no prostě hrůza !
Tak zle mi snad ještě nebylo.. Začal jsem konspirovat o tom jestli neprobíhá právě genocida nebo něco podobného.. No shodou náhod když jsem večer nemohl spát a ani nic dělat na PC. Byl sem schopen pouze nečinně polomrtvě čumět na TV. Kde shodou náhod zrovna běžel dokument Nebezpečný virus :D tak jsem se děsil tímto na můj vkus trochu drastickým dokumentem a hlavně jsem neměl o nějaké hánojské chřipce ani tušení. To mi prostě uteklo.. přitom kousek v Německu krizový stav, a 1/4 planety napadena hafo lidí zařvalo.. Říkám si fajn, doufám že mám něco podobného. Do té doby jsem byl přesvědčen že chřipka je banalita a pokud nejde o tu vyloženě nebezpečnou mutaci jako je ptačí, prasečí, atd.. že je chřipka naprostou banalitou.. No ten den to byl vrchol a já hodinu spal, hodinu umíral, hodinu asi snad už omdlel a tak pořád dokola, navíc proložené úmorně namáhavým kašlem.. Což způsobilo naprosto nesnesitelnou bolest, kompletně všech svalů okolo pasu. Hlavně břicho.. děsil jsem se každého zakašlání, jelikož to byla taková bolest!!! Ale to nešlo, kašlat sem musel.

Další den už jsem cítěl zcela zjevný převrat a ústup.. To nic neměnilo na tom jak ukrutně bolel ten bachor, jak jsem byl zesláblý podrážděný, zpocený a všecko okolo. MMS už jsem nepil jelikož jsem tak nějak pochopil že tímto procesem musím projít a nic moc s tím ničím neudělám.. Celý den jsem opět propotil prospal a prokašlal.. tentokrát už jsem začal vykašlávat tak to bylo lepší. Večer jsem si uvařil z nouze a touze po zdraví, hrnek vývaru z vilcacory. Ale opět, žádná známka zlepšení. Tak jsem si říkal mno fajn tak si to musím hezky prožít...

Další den mi bylo už o poznání lépe a já si tak byl schopen zajít pro mou zelenou medicínku a hlavně perfektní lék na spaní, který ani v případě chřipky nezklamal.. Kupodivu jsem se obával že nebudu nic moc vdechnout kvůli tomu kašli, ale nejen že mohl, ale dokonce mě to ani tak nekopalo.. ovšem musel jsem hodně snažit abych účinek trávy pocítil. Byla to fakt divná chřipka.. normálně mi 3 pytlíky kvalitní trávy vydrží skoro měsíc.. Teď jsem je stáhnul během 3 dnů a nic moc z toho neměl :D. Ten den jsem pořád měl ten nepříjemný pocit ze kterého jsem chtěl nejradši vyskočit z kůže ven, oklepat to ze sebe, utéct, no prostě odpudit odstranit ten stav jakkoli.. nešlo to ... musel jsem si ho krásně vychutnávat i v noci. Naštěstí už jsem začal celkem dost vykašlávat tak ten kašel nebyl tak hrozný.

Mno další den je dnešní den..  Probudil jsem tak spocený jak ještě snad nikdy, polštář, triko dokonce tak že jsem ho ihned musel svlíknout a vzít si suché. Polštář i peřinu jsem otočil dal si nádech z vapíku. Vykašlal sem se a značně znaven pokračoval ve spánku... Mno a dnes až na extrémní zahleněnost už jsem téměř zdravý.. Vykašlávám v podstatě nonstop i když jen dýchám. To mi až tak nevadí. Jen je mi divné že se celý den extrémě potím. No přesto jsem se byl projít ven.. Po chvíli venku jsem se ale rychle unavil, a opět se začínali projevovat příznaky té chřipky tak jsem valil hned domů a pokračoval v odpočinku. Vlastně až doteď.
Závěr a poznatek z tohoto úmorného zážitku je celkem hodnotný a přínosný může být komukoli.. Jednak už si nemyslím že chřipka a nemoc celkově je něčím co by člověka nemělo potkat pokud je vše v pořádku.. Právě naopak si myslím že je to takový tréning imunity, že je to zkrátka normální proces který k životu patří.. Další co jsem zjistil je to proč sakra bych měl chodit k doktorovi?? Stejně by s tím absolutně nic neudělal.. Dále mě to opět srazilo hřebínek, jelikož jsem svou sebejistotou začínal opět trochu přerůstat přes zdravou mez..

*Opět jsem tedy pokorně si uvědomil, jak jsme jako lidé malými pány. Taky jsem přehodnotil svůj postoj k MMS. Už nevkládám důvěru a poslední naděje do MMS ale jediné čemu věřím že může nějak pomoci je bůh, nebo já. Myslím že když bůh nebude chtít, tak nebudu žít, a tak samo když já nic neudělám proto abych žil tak taky žít nebudu.. MMS tedy neberu jako to zázračné co léči, ale jako nejúčinnější pomůcku jak se vyléčit ! Každopádně chřipka už ustupuje, MMS a Vilcacora sice vir nezastavily ani průběh nemoci. Co jsem ale přesvědčen je to že zkrátili dobu nemoci.. Ono to totiž ještě není ani týden a chřipka už je skoro zamnou, pozítří už o ní nebudu vědět... Jelikož i otec chcípal jako prase a tvrdil že to není normální chřipka tak nepřikládám tak tvrdý průběh tomu jak dlouho jsem byl zdravý a po jak dlouhé době jsem byl nemocný, ale přikládám to tomu že šlo o nějaký rezistentní virus nějaké zvlášťě agresivní chřipky.. Potvrzuje to i fakt že je MMS všude okolo a přesto měl ten virus jako ještě žádný dost odvahy na to na mě vlézt... Mezi bacily a viry všeho druhu už se dávno šeptá že místu mého bydliště je nutno se obloukem vyhnout.. Problém chřipky ale bude asi trošku složitější než sem si myslel.. Už jen jak jsem pozoroval ten průběh bylo děsivé, během chvilku jsem cítěl že mám tu chřipku v celém těle.. Dostat to z těla prostě je nemožné. Nevím jak chřipka funguje a co je vlastně zač, jen vím že když už to chytnete, můžete si leda lehnout a "těšit" se na min. několik dní úmorných odporně nepříjemných stavů, nevyspání se, a všechno fujtajbl nepříjemné... Prostě jste na pospas a vše záleží na tomu jak se s tím váš imunitní systém popere. To je asi tak vše a tak doufám že si z toho někdo něco vezme přínosného. Popř. se můžete i hluboce pobavit nad mým silně citlivým prožíváním, můžete bavit nadtím co jsem za citlivku nebo měkotu.. všechno to beru a jelikož jsem to přežil, tak nevidím důvod si z toho neudělat prdel .) Mějte se já si du dát nálož v horké vaně patřičně nasycené chlordioxidem.


Tak to ještě není konec ! Teď se dočítám že ono je tady v moravskoslezském kraji nejvíc jinak v celé republice chřipková epidemie, a tak nějak opatrně kličkují až z nich vypadla odpověď že jen v moravskoslezském kraji to zabilo 16lidí. Když jsem si četl větu, jeden mladý můž zemřel doma.... hned jsem si pomyslel tyvole moc nechybělo a byli jsme 2. Ono když mladý muž zemře doma, v klidu, teple, tak ať mi nikdo netlačí do hlavy nic o normálním průběhu. Tady už prostě nemůžete věřit oficiálním médiím, jako idnes seznam český rozhlas deník blesk aktualně a hlavně HYGIENICKÉ STANICE, TY VÁM NIKDY NEŘEKNOU SKUTEČNOU SITUACI ALE ŘEKNOU POUZE TO CO SE JIM HODÍ, CO S PRAVDOU NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO.

Follow by Email

Google+ Badge