Extrakt Světla a pravdy

Translate

úterý 14. června 2016

Slovensko se probouzí, ústavní soudce osvobozen a kaliňák s ostatníma strachy koktá !

No nesmírná podívaná se odehrává na Slovensku !O které česká média úspěšně drží hubu. A moc lidí u nás nemluví o tom divadle, jak se nosí tašky plné peněz do parlamentu :D nebo i samotná podání totálních skandálů velmi zkušenými lidmi jako třeba pan Harabín který xx let praxi u soudu od spod až po ústavní, vypadá že opravdu své práci rozumí a hlavně zákonu a právu a ten na celu hubu říká jak to je ! No celkově, pan Daňo, I Vaský a vše co dělají je totálně zajímavá, PRAVDIVÁ, úcty hodná práce.. a hlavně se fakt zasmějete tak třeba pro příklad začneme třeba s tím naprosto otevřeným Slovákem, i Člověkem který se jen tak nevidí podobný takto tvrdý a jasný pohled a hlavně rozumný a opět PRAVDIVÝ ! 

Slovák projev Otevřený vzkaz politické mafii
Si to nechávám spuštěné :D:D a zas z toho chčiju :D to prostě nemá chybu, tohle to je unikát, ze kterého se válíte smíchy s mrazením vzádech, hluboké a naprosto správné. a jdeme dále.

Další perlou, už sice né takovou jako výše ale taky značně zábavnou a bohužel i bohudík pravdivou!.. Zde pan Harabín vytvořil i dokonce nové slovo, trefné mohlo by se ujat :D určitě zjistíte které to je :DÚstavní soudce šokuje média i Celé Slovensko 1.část.Ústavní soudce šokuje média i celé Slovensko a mělo by i nás !


Najděte si sami a pochopte co se tam děje ! Tam je to na spadnutí, věřím tomu že do dvou let jak plánují tam mají revoluci. A ze mě bude rázem Slovák ! :D neboť by to bylo darem z nebes snad, první krajina, česky mluvící kterou budou konečně řídit spravedlivě, čestně, né pro sebe ale pro lid  pro nás, bude to hotový ráj na zemi. No co vám to tu budu vyprávět, smolte na migranty ( tedáááá neeeeesmolte :D jak zaklepou na dveře že chcou trochu vody tak jim dejte ! jak zaklepou kalachem tak jim dejte taky :D normálně se braňte a nebuďte blbí hlavně prosimvás se nebojte !! Možná poslední chvíle života a tak si je kazit... )  , jdete manipulačním technikám přesně na ruku, tak jak chtějí, místo toho se zajímejte o PRAVDU ta je totiž jedna a jak ji najdete tak už ji i uvidíte :).

Follow by Email

Google+ Badge