Extrakt Světla a pravdy

Translate

úterý 1. listopadu 2016

Chemtrails a Oficiální tance okolo horké kaše? nebo jen klasická tupost úřadů a jejich zaměstnanců?

  Jedy v ovzduší zpomalují vývoj mozku novorozenců, zjistili vědci v Karviné


  8:22
Dvouletý srovnávací výzkum obsahu škodlivin v krvi, plazmě a moči matek a novorozenců z Karviné a Českých Budějovic potvrdil, že špatné ovzduší zhoršuje vývoj dětí. Vědci zjistili, že vysoké koncentrace prachu a benzoapyrenu ovlivňují geny novorozenců.
Zasahují totiž do vývoje neurologickýc drah, takže zpomalují vývoj mozku. Zasahují i do drah, které ovlivňují obranyschopnost organismu, takže děti mohou trpět sníženou imunitou,“ uvedl jeden z autorů výzkumu Radim Šrám.

Toto jsem si dnes přečetl na jednom z komerčních manipulačních deníků, jakoupak to asi může mít souvislost s chemtrails a celkovou zvrácenou snahou poškodit nám imunitu, zhoršit naše zdraví a vytvořit si tím doživotní zisky z našich výdajů za léky. Zpráva pokračuje :
 Na výzkumu se podíleli experti z Ústavu experimentální medicíny Akademie věd a Vysoké školy chemicko-technologické Praha. Testovat matky a novorozence začali už v roce 2013.

Evidentně těm přemoudřelým expertům unikly fakta o chemtrails, ba jen dohady, dnes je dobře dokázané a zdokumentované, že zde někdo vytváří velký tlak na zpochybnění a popření chemtrails. Kdyby totiž ti naši "experti" věděli o chemtrails, dali by si bacha na to co pouští do éteru. Dále se zde uvádí mimo jiné velmi znepokojující informace:
Prováděli jsme letní a zimní odběry. Porovnávali jsme vzorky, které poskytlo sto matek a sto novorozenců v dané lokalitě a období. Zatímco ve vzorcích krve z ČeskýchBudějovic byla koncentrace prachových částic PM10 v létě 9,1 a v zimě 20,4 mikrogramu na metr krychlový, tak v Karviné to bylo v létě 28 a v zimě 54 mikrogramů na metr krychlový,“ přiblížil Šrám.

Doporučené dávky zeleniny dodrželo jen dvacet procent žen

Výzkum se zaměřil pouze na matky nekuřačky a ty podle Šráma bývá problém v některých lokalitách najít. „Byla to ale jasná podmínka, protože u kuřaček by výsledky neměly vypovídající hodnotu,“ podotkl Šrám.

K tomuto pouze dodám, že bychom se divili kdyby testy udělali celosvětově, nebo alespoň celorepublikově. Ono jsou stohy důkazů, rozborů. i průkazných souvislosti, které jednoznačně dokazují že jsou na nás páchaná ty nejhorší možná zvěrstva, nestačí že jsme se dobrovolně nechali zotročit, oni z nás musí vyždímat každou kapky. Takže to co si zarobíme v otroctví, nám stěží vychází na to jedovaté žrádlo.


Dále tohle není jen o nějakém chemtrails. Tohle zasahuje kompletně celé lidské pokolení v každém možném směru, zahrnuje to i nemoci, zločinnost, média, zkrátka naprosto vše co nám nabízí nebo vnucují nebo říkají nebo zkrátka chtějí, bychom měli už čistě z pravidla odmítat, důvěru lidu už by nikdy neměli získat, a měli by být všichni do jednoho exemplárně doživotně potrestáni. Tohle by byla spravedlnost. To co je dnes, to nevím jestli se smát, nebo brečet, jelikož mi humor zachraňuje zdravý rozum celý život, tak já se tomu směji. Všemu.. :D Pomalu ale přestávám mít slov, a udržet chladnou hlavu a dobrat se východiska je čím dál složitější. 


* tu máte ty mediální šlápoty kteří tento původní článek vydali : Důkazy chemtrails. Znepokojivé

Follow by Email

Google+ Badge